گروه صنعتی تجهیزات نوین پارس

– کارخانه صنعتی تجهیزات نوین پارس در سال 1387 در زمینی به مساحت 8500 متر مربع تاسیس گردید که هم اکنون دارای 3500 متر مربع سوله تولیدی و 650 متر مربع فضای کاری می باشد.

– خط تولید دارای ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و ساخته شده در کشور کره جنوبی می باشد. که در نوع خود در کشور منحصر به فرد می باشد.

– هم اکنون این کارخانه دارای توان تولید بیش از 150 هزار دستگاه انواع کولر گازی را دارا می باشد که با ظرفیت های مختلف تولید می گردد.

– یکی از مزایای این شرکت قرارگیری در منطقه جغرافیایی مناسب از لحاظ واردات قطعه به صورت CKD و سایر محموله های مرتبط امتیاز ویژه ای برای این شرکت می باشد.

– انواع مینی چیلر و پکیج دیواری از محصولات آینده این شرکت خواهد بود که بزودی راهی بازارهای داخلی و خارجی می گردد.

– آزمایشگاه این مجموعه به عنوان اولین آزمایشگاه همکار در کشور مشغول به فعالیت بوده که دارای دستگاه تست انواع کولرهای گازی اعم از پنجره ای و اسپیلت با ظرفیت های مختلف می باشد.

– چشم انداز مدیریت مجموعه تجهیزات نوین پارس تولید محصولات با کیفیت، سرویس مناسب خدمات پس از فروش، دستیابی به بازارهای داخلی و صادراتی و همچنین جذب سرمایه گذاری خارجی و نهایتاً رضایت مندی مشتریان می باشد. که در این خصوص مجموعه صنعتی نوین پارس تمامی تلاش خود را  معطوف اهداف ذکر شده خواهد کرد.

……….